Jak pracujeme

Zaměřujeme se hlavně na dlouhodobou spolupráci, během které můžeme naše klienty, a jejich výzvy nebo překážky v podnikání, poznat dostatečně do hloubky. Díky tomu maximalizujeme náš přínos a můžeme navrhnout vždy to nejlepší možné řešení.

K projektům přistupujeme agilně, takže se k vám aplikace dostává v průběhu vývoje k opakovanému schválení a validaci toho, že jsme zadání správně pochopili a že finální výsledek pro vás bude mít největší možný přínos.

Nikdy nezačínáme tak úplně na zelné louce. Všechny naše projekty fungují na námi naprogramované platformě. Ta obsahuje velké množství základních modulů, které ve vaší aplikaci můžeme použít. Mimo celé moduly obsahuje také hotové komponenty a uživatelské rozhraní. Ze zkušenosti víme, že nejlépe se uživatelům s aplikací pracuje, když se chová a vypadá konzistentně. Tedy na stejný problém, resp. akci uživatele, existuje vždy stejné řešení v rámci celé aplikace a díky tomu se jednoduše použivá, i když je komplexní a obsahuje hodně modulů.

01

Seznámení

Je důležité co nejlepé poznat vás a vaši firmu. Díky tomu pak lépe rozumíme problémům a výzvám, které vám aplikace má pomoct řešit. Nečekáme, že nám jako klient dodáte podrobně sepsané zadání přesně toho, co potřebujete a jak to potřebujete. Vy jste odborníci ve svém oboru, my zase v tom našem. Proto často klientům pomáháme s digitalizací celého procesu od tužky a papíru až po celé automatické workflow.

02

Workshop

Než začneme navrhovat první obrazovku vaší aplikace nebo psát první kód, setkáme se alespoň jednou na workshopu, kde si projdeme zadání a všechny otázky, které nás při zpracování zadání napadly. Podle velikosti celého projektu může být workshopů víc v průběhu celého vývoje.

03

Návrh prototypu

Jakmile rozumíme všem potřebám, které má aplikace obsloužit, pustíme se do návrhu prototypu, který má podobu klikatelných obrázků. Detailní návrh používáme jen tam, kde to má přínos. Na velké množství procesů a postupů už máme osvědčené řešení, které vám můžeme ukázat na našem vzorovém projektu. Díky tomu ušetříme nemalé množství času a peněz, které můžeme investovat do vývoje samotného.

04

Vývoj

Vývoj samotné aplikace probíhá ve 14 denních cyklech. Na konci každého cyklu připravujeme Duo reprehendunt et dignissim cu id eu quando ubique referrentur enim graeco intellegam ne. Labores perpetua ut.

05

Spuštění

Duo reprehendunt et dignissim cu id eu quando ubique referrentur enim graeco intellegam ne. Labores perpetua ut.

06

Provoz

Spuštěním to nekončí. Součástí každého našeho projektu je monitoring aplikace v rámci dohodnuté SLA. Pokud Pokud to potřebaná